PSI PSSE  

POZNAJ OFERTĘ
NADNOTECKIEGO PARKU PRZEMYSŁOWEGO
W PATERKU

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego oraz Miasto i Gmina Nakło nad Notecią zapraszają na spotkanie informacyjne pn. "Jak pozyskać finansowanie na działania inwestycyjne oraz ekspresowe", dotyczące realizowanych projektów dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w ramach Regionalanego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko - Pomorskiego na lata 2014 - 2020.

Spotkanie skierowane jest do przedstawicieli sektora MŚP mających swoje siedziby, oddziały lub wykonują swoją działalność gospodarczą na obszarze Miasta i Gminy Nakło nad Notecią. Podczas spotkania przedstawione zostaną aktualnie realizowane przez Agencję instrumenty wsparcia zwrotnego i bezzwrotnego tj.: preferencyjna pożyczka na zmianę modelu biznesowego, fundusz eksportowy - granty dla przedsiębiorców, wsparcie finansowe dla firm na udział w targach międzynarodowych i misjach gospodarczych.

Po części prezentacyjnej odbędą się indywidualne konsultacje z przedsiębiorcami.

Spotkanie odbędzie się w dniu 18 września 2018 r. o godz. 13:00 w sali konferencyjnej Nakielskiego Ośrodka Kultury (ul. Mickiewicza 3) w Nakle nad Notecią.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

W przypadku chęci udziału w spotkaniu należy zarejsetrować się poprzez formularz kontaktowy: link rejestracyjny https://spotkanie-naklo.evenea.pl/

Zgłoszenia można przesłać do dnia 17 września 2018 r.

Serdecznie zapraszamy!!!